Louis Vuitton оформили святкові різдвяні вітрини разом з Lego

Новости
05.11.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Казкова гра можливостей Lego
ПОДЕЛИТЬСЯ

Louis Vuitton оголосили про співпрацю з LEGO для оформлення своїх святкових вітрин і вітрин магазинів по всьому світу. Починаючи з 29 жовтня 2022 року і до 1 січня 2023 року знакові цеглинки LEGO будуть використовуватися для побудови різдвяних вітрин, створених для того, аби оспівувати уяву і мистецтво.

Задумані студією візуальних образів Louis Vuitton та реалізовані сертифікованими професіоналами LEGO, ці різнокольорові та об'ємні вітрини продовжують творчий обмін, що розпочався з виставки скринь Louis 200 Trunks, для якої група LEGO створила гігантський тематичний торт, що складається з 31 700 цеглинок.

Сертифіковані професіонали LEGO — це група будівельників LEGO, які перетворили свою пристрасть до конструювання System-in-Play на професію. Їх часто називають майстрами-будівельниками, оскільки вони є творчими особистостями, які стоять за створенням багатьох масштабних конструкторів LEGO.

"З цієї нагоди, яка також збігається з 90-річчям LEGO Group, співпраця матиме всесвітнє охоплення, зачаровуючи людей ззовні та всередині магазинів. Засніжені ялинки миттєво нагадують про зиму, у той час як цегляні фони з'являються в яскравих аранжуваннях візерунка Дам'є. Багато варіантів вітрин, у тому числі розроблених для ніш з високими ювелірними виробами, викладено плитками LEGO з реалістичною фурнітурою та ручками. Інші сюжети навіюють мрію про святковий Париж з високодеталізованими копіями Тріумфальної арки та Пон-Неф. Натхнені архівною фотографією, більші за розміром, ніж у житті, стовбури складено так, щоб вони нагадували Ейфелеву вежу, — фантастична композиція, яка демонструє безмежні можливості гри з LEGO", — розповідають Louis Vuitton про оформлення вітрин магазинів.  

Співпраця з сертифікованими професіоналами LEGO — це не просто творча інтерпретація всесвіту Louis Vuitton, вона підкреслює неминущу цінність ручної роботи. Після розбирання цеглинки буде перероблено, щоб діти в місцевих школах могли надихатися, будувати та навчатися через гру.

Читайте також: Символ вибору: як виглядає нова монограма Valentino

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).