Слухаємо разом: Джамала представила кавер пісні Мадонни в її день народження

Новости
16.08.2023
ПОДЕЛИТЬСЯ
Захоплення Джамали Мадонною сягає її дитинства
ПОДЕЛИТЬСЯ

Сьогодні, 16 серпня, попіконі Мадонні виповнилося 65 років — на честь знакової дати українська співачка Джамала представила кавер на її пісню Frozen. Переспів електронної балади презентували в рамках проєкту Spotify Singles.

«Чому вона: по-перше, моє дитинство на березі моря асоціюється з La Isla Bonita. Памʼятаю, влітку мию посуд у нашому кафе в кінці робочого дня. Аж раптом у “Лагуні”: “Last night I dreamt of San Pedro…”. Ми з Евеліною кидаємо все й біжимо танцювати. Далі була Secret, Music і Frozen», — поділилася Джамала.

За словами української виконавиці, пісня Frozen містить автентичний бридж, а текст композиції резонує. До того ж Джамала сподівається, що Мадонна зможе послухати цей кавер. 

«Ця співачка завжди виступала за рівність і дуже підтримує Україну в наш час боротьби. Саме тому я обрала пісню Мадонни Frozen. У день народження хочу привітати її, підтримати та подякувати. Буду дуже сподіватися, що якщо вона почує, їй сподобається. Я вклала багато любові й душі в цей трек», — коментує вибір пісні співачка.

У березні цього року Джамала стала першою амбасадоркою Spotify Equals разом із виконавицями Алішою Кіз, Селін Діон, Майлі Сайрус та Люкке Лі. Проєкт спрямований на популяризацію творчості жінок-артисток. Також у межах Spotify Equals Джамала випустила нову інтерпретацію своєї пісні The Great Pretender.

Читайте також: Київський Saint Bar проведе музичний триб’ют-вечір The Beatles.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
30.11.2023
GUCCI
Парфумована вода Flora Gorgeous Magnolia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).