Мадонна створила NFT-колекцію, аби допомогти українським жінкам та дітям

Новости
12.05.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Світові зірки не забувають про події в Україні, й ми цінуємо це
ПОДЕЛИТЬСЯ

Мадонна об’єдналася з американським художником Майком Вінкельманном, відомим під творчим ім’ям Beeple, аби створити свою першу NFT-колекцію. Частину з виручених коштів співачка надішле до некомерційної організації "Голоси дітей", яка з 2015 року допомагає постраждалим жінкам та дітям з України.

На усіх NFT у колекції зображено 3D-копію Мадонни. Так, на одному з них співачка "народжує" дерево у лабораторії, а на іншому – відроджує метеликів на фоні зруйнованого міста. Колекція має на меті прославити материнство і показати процес створення предметів мистецтва.

 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 

Публикация от NFT Calendar – NFT Drops (@nftcalendar)

"Коли рік тому ми з Майком вирішили співпрацювати над цим проєктом, я була рада, що маю можливість поділитися своїм баченням світу як мати й митець, із власною, унікальною точкою зору Майка. Найголовніше, що ми хотіли використати цю можливість, щоб допомогти матерям і дітям, які зараз цього найбільше потребують", – зізнається Мадонна.

Читайте також: Дженніфер Лопес виступить на концерті в підтримку українських біженців

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.12.2022
Ruslan Baginskiy
"The hat". Crystal Edition
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).