Річард Гір продасть свій колекційний автомобіль, аби допомогти українцям

Новости
13.05.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Це автомобіль Jaguar 1999 року випуску
ПОДЕЛИТЬСЯ

Голлівудський актор Річард Гір виставив на аукціон свій раритетний автомобіль марки Jaguar, випущений у 1999 році. Зібрані кошти знаменитість розподілить між некомерційними організаціями World Central Kitchen і Open Arms Ukraine, які нині займаються допомогою українським цивільним і військовим.

Торги пройдуть на платформі Bring A Trailer. Там же можна дізнатися більше інформації: наприклад, ознайомитися з характеристикою автомобіля, а також запропонувати власну суму за автівку. Наразі найбільша ставка за Jaguar – $ 29 000. Однак до завершення торгів залишається близько п’яти днів, тому сума може значно зрости.

Відзначимо, що окрім торгів на допомогу українцям Річард Гір, найбільш відомий за фільмами "Красуня" і "Хатіко: Найвірніший друг", приєднався до організації Care Crisis Ukrainian Fund. Наразі фонд займається зборами коштів для українців, яких найбільше торкнулася гуманітарна криза.

Читайте також: Мадонна створила NFT-колекцію, аби допомогти українським жінкам та дітям

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).