McDonald’s представили романтичне меню Cardi B & Offset до Дня закоханих

Новости
13.02.2023
ПОДЕЛИТЬСЯ
ПОДЕЛИТЬСЯ

McDonald's презентує новинку до Дня закоханих — меню Cardi B & Offset. “Незалежно від того, чи я збираюсь на вечірнє побачення чи перекусити після нічних сесій у студії, я завжди прошу Offset відвести мене в McDonald’s”, — ділиться реперка Cardi B.

Комбо Cardi B & Offset складатиметься з улюблених замовлень виконавців — класичний чізбургер із барбекю соусом і великою колою від Cardi B, а також гамбургером із сиром та апельсиновим газованим напоєм від Offset. До того ж до набору входить яблучний пиріг і багато картоплі фрі, якою можна поділитися одне з одним.

“Не завжди це повинно бути розкішним. Беріть кохану людину, візьміть смачну їжу та отримуйте задоволення, ось і все”, — додає Offset.

Меню Cardi B & Offset буде доступним із 14 лютого. Така колобарація компанії зі знаменитостями не стане першою. Вперше McDonald’s представив “знамените меню” в 1992 за участі Майкла Джордана, а згодом у 2020 з Тревісом Скоттом. Після успіху маркетингового ходу компанія представила схожі колоборації з BTS, J Balvin, Saweetie та Мераєю Кері.

Читайте також: Ріанна й ASAP Rocky вдруге стануть батьками

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.12.2022
Ruslan Baginskiy
"The hat". Crystal Edition
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).