Ріанна й ASAP Rocky вдруге стануть батьками

Новости
13.02.2023
ТЕКСТ: Ірина Задорожна
ПОДЕЛИТЬСЯ
Про це стало відомо на SuperBowl
ПОДЕЛИТЬСЯ

Уперше за 5 років співачка Ріанна повернулась на сцену  — 12 лютого вона виступила на півфіналі кубка американського футболу Super Bowl. Знаменитість одягнула червоний комбінезон Loewe, в якому був помітний її округлий животик. Після 13-хвилинного виступу на стадіоні університету Фінікса представники Ріанни підтвердили, що знаменитість разом із A$AP Rocky очікують на поповнення в сім’ї.

Співачка та репер уже вдруге стануть батьками — перший син у сім’ї народився в травні 2022 року. Минулого місяця Рірі опублікувала відео з її сином в тіктоці, однак не зізналася про ім’я в малюка.

Як зазначила Ріанна на пресконференції Super Bowl, вона сумнівалась, чи брати участь у цьому шоу. Зірка ухвалила рішення про виступ, коли минуло лише три місяці після народження її першої дитини.

“Коли ти стаєш мамою, відбувається щось таке, що ти відчуваєш, ніби можеш заволодіти світом, можеш зробити будь-що”, — пояснила співачка свою згоду на перфоманс.

Ріанна довгий час фокусувалася на професійній діяльності поза музикою, зокрема на власному бренді Fenty. Лише у 2022 РіРі випустила перший сингл за кілька років — “Lift Me Up” для фільму “Чорна пантера: Ваканда назавжди”. Втім, знаменитість не заперечує, що може знову зосередитися більш активно на музичній кар’єрі.

“У музичному плані я відчуваю себе відкритою. Я відкрита до досліджень, відкриттів, створення речей, які є новими, іншими, дивними, можуть не мати сенсу для моїх фанів. Я просто хочу грати та веселитися з музикою”, — зізналася Ріанна.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.12.2022
Ruslan Baginskiy
"The hat". Crystal Edition
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).