MILK KIDS eco concept store разом з онлайн-галереєю Spilne Art відкривають виставку молодих художників

Новости
20.02.2021
ПОДЕЛИТЬСЯ
З 20 по 28 лютого
ПОДЕЛИТЬСЯ

З 20 по 28 лютого в MILK KIDS eco concept store пройде виставка сучасних українських художників, роботи яких представлені в онлайн-галереї Spilne Art. У гостей магазину буде можливість придбати картини і відвідати суботні майстер-класи з малювання, які проведуть художники, чиї роботи представлені на виставці. Засновниця онлайн-галереї Spilne Аrt Наташа Ткаченко впевнена, що кожна дитина має талант художника і цей талант потрібно вчасно розкрити. В цьому її підтримує засновниця MILK KIDS eco concept store Олена Масюткіна і додає, що «українське сучасне мистецтво багатогранне і не до кінця розкрите і потрібно знайомити дітей і їхніх батьків з новими іменами українського арту».

MILK KIDS eco concept store — це мультибрендовий концепт-стор дитячого одягу, у якому представлені речі світових брендів, виконані з натуральних, органічних та перероблених матеріалів. 

Spilne Аrt — це платформа сучасного мистецтва, де можливо легко придбати картини молодих художників.

 

Читайте також: Колекція українського сучасного мистецтва включена до зібрання Центру Помпіду

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
09.04.2021
ISABEL MARANT
Куртка
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).