"Йди геть!": MONATIK звернувся до війни в арт-проєкті "Буремні вірші"

Новости
24.06.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
"І посмішку мою запам'ятай. Згадуй навіки. Уві сні і наяву"
ПОДЕЛИТЬСЯ

Український співак та продюсер Дмитро Монатік вперше взяв участь у поетичному проєкті Павла Шилька “Буремні вірші”, в якому відомі українські зірки читають поезію, що була створена під час повномасштабної війни росії проти України. 

Вірш з назвою “Якщо в мене залишився лише день”, що увійшов до вже третьої компіляції проєкту, Дмитро написав під впливом почуттів та переживань, завданих цією війною. У ньому автор звертається до війни як до людини, з якою веде важку розмову. 

“Йди геть! Бо ти вже не така страшна. 

Сьогодні вперше за ті дні, що нам здаються довгими роками, — посміхаюсь.

І посмішку мою запам'ятай. Згадуй навіки. Уві сні і наяву.

Доки повільно у глибоких водах від самотності зникаєш…

Прийшла пора тобі піти. Йди геть! 

Поглянь, що в мене ти забрала! Що ти наробила!”

Співак особисто озвучив свій авторський вірш, а команда проєкту поклала його на музику, доповнила емоційним асоціативним відеорядом та опублікувала на YouTube.

 “У цей свій твір Дмитро вклав найсильніші меседжі, адресовані  війні, що триває зараз в Україні. Пронизливі метафори, жорсткі та реалістичні образи, безумовний поетичний талант Дмитра змусять глядачів слухати ці рядки затамувавши подих”, – каже Сергій Затула, копродюсер “Буремних віршів”.

Читайте також: Український виконавець Elephant представив трек, записаний під час активних бойових дій під Києвом

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
29.07.2022
Balenciaga
Cвітшот
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).