Відомі американські компанії відшкодують оплату дороги для співробітниць, які хочуть зробити аборт легально

Новости
27.06.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
"Переваги" нових реалій для американок
ПОДЕЛИТЬСЯ

Відомі американські компанії додають нові пільги для своїх працівників. Після заборони на процедуру аборту у деяких штатах багато роботодавців пропонують відшкодувати витрати на дорогу своїм працівницям, які хочуть перервати вагітність у місці, де це легально. Про це повідомляє видання The Guardian.

Серед відомих компаній, що вже ввели нові пільги або планують зробити це найближчим часом, – Meta (Facebook, Instagram та інші), Disney, Warner Bros. Discovery, Netflix та багато інших компаній зі сфери IT, фінансів, медіа та розважального сектору.

У той же час такі передові американські компанії, як McDonald’s, PepsiCo, Coca-Cola, не коментують введення нових пільг для своїх працівниць. Експерти вважають, що скасування рішення "Ро проти Вейда" лише збільшить кількість нелегальних абортів у штатах, що водночас призведе до зростання кількості випадків з летальним кінцем.

Читайте також: UKRAINEPRIDE NGO показав відео про життя квір-спільноти під час війни в Україні

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
29.07.2022
Balenciaga
Cвітшот
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).