Колаборація весни: H&M та Mugler

Новости
22.02.2023
ТЕКСТ: Володимир Мотричук
ПОДЕЛИТЬСЯ
ПОДЕЛИТЬСЯ

У новому весняному сезоні H&M разом з Mugler представлять спільну колекцію.  Бренди зазначають, що “колекція H&MxMugler була створена під творчим керівництвом Кейсі Кедуолладера” - креативного директора Mugler. Також компанія додала: колекція “капсулізує унікальність та яскравість Mugler”.

Кедуолладер посідає позицію креативного директора будинку з 2018 року. Останні 5 років його правління ознаменувалися фактурними образами, масивним інфлюенсер-кампейном (від Дуа Ліпи до Кім Кардаш’ян) та сучасним обличчям Mugler у цілому. 

Варто відмітити, що вже майже 20 років H&M створює різні колаборації з відомими high-fashion брендами. Karl Lagerfeld, Simone Rocha, Erdem, Versace, Isabel Marant – це лише частина тих, з ким були зроблені капсульні колекції. Таким чином, як наголошує компанія, “H&M демократизує високу моду, презентуючи широкій аудиторії шанс мати особливі речі від дизайнерів високого класу”. 

Simone Rocha та H&M

З чим точно важко не погодитися, так це з успішністю цих колаборацій. Часто колекція H&M та іншого відомого бренду стає солдаут після кількох днів продажів, що точно вказує на популярність та високий інтерес покупців по всьому світові.

Поки жодних деталей ні від H&M, ні від Mugler надано не було, нам залишається лише фантазувати, якою ж буде нова весняна колекція.

Чи будуть там корсетні бустьє разом з привабливим міні? Чи, можливо, мінісукні з мережива чорного кольору, як у новій зимовій колекції? Максі разом з відкритими частинами тіла? Корсети? Чи щось більш комерційно просте? Про це все ми дізнаємося вже з початком нового весняного сезону.

 

Читайте також: Новий сезон Michael Kors: яскравість 1970-х, прості силуети та трохи блискіток

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.12.2022
Ruslan Baginskiy
"The hat". Crystal Edition
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).