Український серіал “Спіймати Кайдаша” транслюватиметься на Netflix

Новости
24.03.2023
ПОДЕЛИТЬСЯ
З 29 березня
ПОДЕЛИТЬСЯ

Український телесеріал “Спіймати Кайдаша” 29 березня з’явиться на стримінговій платформі Netflix. Стрічка знята на основі однойменної повісті Івана Нечуя-Левицького режисером Олександром Тіменком й адаптована сценаристкою Наталкою Ворожбит. 

У серіалі й, відповідно, повісті розповідається про життя і буденні конфлікти сім’ї Кайдашів. Проте якщо у творі події відбувалися наприкінці XIX століття, то у стрічці персонажів перенесли у сучасні реалії. 

Серіал складається з 12 епізодів, де демонструється щоденне життя членів родини Кайдашів з 2005 по 2014 роки. Історія закінчується тим, що один із героїв відправляється на фронт після того, як росія розв’язала війну проти України у 2014. 

Стрічка вийшла у 2020 році й одразу стала досить популярною серед українських глядачів. Перша серія серіалу досягнула позначки у 4,5 мільйони переглядів на YouTube, а кожна наступна зібрала в середньому 2,5 мільйони переглядів. 

Окрім “Спіймати Кайдаша”, на стримінговому сервісі Netflix також можна знайти такі українські фільми, як “Мої думки тихі”, “Сторожова застава”, “Захар Беркут”, “Пульс” та інші, які з’явилися на платформі минулого року. Нині глядачі мають змогу переглянути близько 22 вітчизняних стрічок на Netflix. Нещодавно також стало відомо, що зовсім скоро, наприкінці березня, на сервісі транслюватиметься фільм з українським шеф-кухарем Євгеном Клопотенком "Борщ. Секретний інгредієнт".

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.12.2022
Ruslan Baginskiy
"The hat". Crystal Edition
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).