Сadence — нова сучасна колекція Saint-Louis Crystal

Новости
16.11.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Вже у Києві
ПОДЕЛИТЬСЯ

Колекція Cadence, народжена завдяки поєднанню ремісничого досвіду поколінь і новітнього дизайну, демонструє свою сучасність і простоту. Французький дизайнер П’єр Шарпен створив нову сучасну колекцію стилю життя: від посуду та елементів освітлення до барного приладдя та декору — предмети призначено для щоденного використання. Ґрунтуючись на взаємодії горизонтальних і вертикальних ліній, малюнки П’єра Шарпена надають ритм матеріалу, посилюючи його яскравість і чіткість. Безперечно сучасне бачення кришталю — колекція доступних предметів, яка звучить правдиво, гармонійно, з сучасністю.

Колекція з 29 витворів — це синхронізована хореографія кришталю, ритм правильних ліній, виражений у чистоті.

Лінії регулярно й систематично перекреслюють матеріал об’єктів від одного продукту до іншого. Для цього словника простих форм П’єр Шарпен посилався на численні впливи: від віденського сецесіону до руху в Мемфісі. Кожна з цих мистецьких течій звільняється від буржуазності та показної тяжкості минулого, щоб зосередитися на головному. Пропагуючи радикально сучасну та просту версію кришталю, Saint-Louis запрошує всіх використовувати кришталь щодня, без манірності.

П’єр Шарпен каже: "Для мене ідеї зазвичай переважають над матеріалами. Але моя зустріч із Сен-Луї була і залишається винятком із цього правила. Неможливо було ігнорувати ні кришталь, ні існування мануфактури, тож я все це взяв до уваги, коли почав малювати Cadence. Лінії Saint-Louis вимагають ідеального контролю над огранюванням кришталю. Під час малювання я пам’ятав про жести та артистизм ремісників. Рядки Cadence, які зустрічаються та повторюються, справді є даниною віртуозності ремесла огранювання кришталю Saint-Louis. Виробництва, цехи – це завжди емоційні місця.

Протягом своєї довгої історії мануфактура виробила багату мову форм. Я мав знайти своє місце в цій мові. Після кількох ескізів, ходячи туди-сюди з моїми помічниками, які перекладають і конкретизують мої малюнки в 3D, ми вирішили вкоротити скляні ніжки, які традиційно високі в Saint-Louis, щоб підкреслити сьогоднішнє щоденне використання. Абажури народилися з того самого бажання зробити кришталь частиною повсякденного життя.

Я хотів створити гарне світло, м’яке та розсіяне. Звідси ідея використати абажур, який уже довів свою ефективність, і ідея поєднання напівпрозорого кришталю та непрозорого паперу".

Колекція доступна у MANDARIN MAISON, 5 поверх ТЦ "МАНДАРИН ПЛАЗА", вул. Басейна, 6, Київ, тел. +38 068 765 12 12 WWW.MANDARIN-MAISON.COM та FORMAT DIO Art de la Table, 1 поверх ТЦ "Домосфера", Столичне шосе, 101, Київ, тел. +38 067 506 38 45. 

Читайте також: Louis Vuitton презентує художню серію лінійки ароматів Les Extraits Murano

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).