Isaia Kyiv започаткували арт-ініціативу, аби зібрати кошти на дрони для ЗСУ

Новости
16.11.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Можливість стати співвласником роботи українського автора Cергія Западні
ПОДЕЛИТЬСЯ

Вже декілька років Isaia Kyiv робить безліч проєктів та допомагає в різних соціальних сферах, долучаючи до добрих справ гостей та друзів флагманського магазину в столиці України.

Розуміючи, що з кожним днем стає все важче долучатися та допомагати, бо за плечима вже дев'ять місяців тяжкого шляху, але, звісно, шляху до перемоги, команда бренду намагається створювати ще більш креативні способи для збору коштів на допомогу.  

Нову ідею засновано на єдності. Саме вона з перших днів війни стала силою України. "Можливість об’єднатися у новій формі взаємодії з витворами мистецтва видається нам новітньою формою володіння красою та заграванням з реальним метавсесвітом", — каже Ліза Даль, co-founder Isaia Kyiv.  

Цей проєкт, мабуть, перший у практиці арт-індустрій, коли сам об’єкт придбання стає ніби магнітом для об’єднання групи людей, які мають спільне бачення та цілі; символічно поєднує знайомих та знайомить незнайомих, але схильних до схожих добрих прагнень особистостей.       

“Робота українського автора Cергія Западні вразила мене, коли я побачила її в галереї Каріни Качуровської Avangarden. Такі знайомства стаються рідко, але народжують новітні форми взаємодій, що дозволяють зібрати благодійні кошти й об’єднати людей навколо змістів та цілей, створюючи незабутній досвід”, — продовжує Єлизавета.  

Персонаж, зроблений з книжок, відсилає до думок про розмаїття внутрішнього світу кожного, хто в змозі розширювати його до нескінченності.

Робота втілює в собі важливість пізнання людини людиною, підсвічує необхідність глибинної комунікації для розвитку людяності в нас самих. Пізнати одне одного ми можемо, тільки гортаючи сторінки пам’яті.  

Стати співвласником цього витвору мистецтва вагою 400 кілограмів можна разом з десятьма людьми. Також ви стаєте власником частки простору нашого бутика, де зможете  проводити час та насолоджуватися атмосферою, самі чи в колі друзів, за iдеально звареною кавою. А ще ви отримаєте можливість відвідувати приватні заходи, які буде створено саме для 10 власників. До столичного бутика Isaia роботу передав Алекс Купер. Всі зібрані кошти з продажу кожної частки буде направлено на купівлю чотирьох дронів для ЗСУ.

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).