Couturissime: У Бруклінському музеї пройде виставка Thierry Mugler

Новости
15.11.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Наймасштабніший показ культурного надбання модного дому
ПОДЕЛИТЬСЯ

Thierry Mugler: Couturissime — це перша ретроспектива, яка досліджує захоплюючий та сміливий всесвіт французького дизайнера. Мюглер має репутацію одного з найсміливіших та інноваційних дизайнерів кінця двадцятого століття. Тьєрі Мюглер використовував сміливі техніки та матеріали, зокрема скло, плексиглас (органічне скло), вініл, латекс і хром. Його зухвалі та інноваційні силуети залишили слід в історії моди.

У 1980-х і 90-х роках дизайнер дав поштовх відродженню високої моди створенням провокаційних колекцій та театралізованих показів. Роботи кутюр’є все ще впливають на нові покоління, а знаменитості продовжують носити класичні дизайни Mugler: його сукні нещодавно вдягали Бейонсе, Карді Бі та Кім Кардашьян.

На експозиції представлено близько 130 нарядів, більшість яких побачать світ уперше. Серед інших експонатів — аксесуари, знакові архівні відео та фото, ескізи дизайнера та спеціальна галерея, присвячена парфумам. Подію супроводжують вражаючі інсталяції, що відображають футуристичний підхід дому Mugler. Куратором заходу виступив Тьєрі-Максім Лоріо, запрошений куратор Монреальського музею образотворчих мистецтв.

Thierry Mugler: Couturissime проходитиме в Бруклінському музеї з 18 листопада 2022 року по 7 травня 2023 року.

Текст: Варвара Федорина

 

Читайте також: Louis Vuitton презентує художню серію лінійки ароматів Les Extraits Murano

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.12.2022
Ruslan Baginskiy
"The hat". Crystal Edition
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).