В Україні створили нову онлайн-платформу для безкоштовної психологічної допомоги

Новости
10.08.2022
ТЕКСТ: Анастасія Поляк
ПОДЕЛИТЬСЯ
Підтримка від кваліфікованих фахівців
ПОДЕЛИТЬСЯ

В Україні запустили проєкт Mental Help, який надаватиме психологічну допомогу та підтримку постраждалим під час війни. 

На онлайн-платформі проєкту користувачі самі зможуть обрати спеціаліста, з яким будуть проводитися сеанси, і забронювати зручний час для консультації. Усі терапевтичні сеанси відбуватимуться у Zoom або Google Meet безкоштовно. 

“Проєкт не лише допомагає українцям впоратися з травмами війни й повернути психологічне здоров’я. Він також забезпечує роботою десятки психологів і в такий спосіб підтримує добробут наших співгромадян”, — зазначають засновники Mental Help.

Проєкт було запущено ще в березні, проте тоді допомогу надавали лише працівникам компаній-учасниць ГД ООН в Україні. За перші декілька днів психологічну допомогу отримали понад 300 людей. Приватні консультації також було надано дорослим та дітям, які виїхали з окупованих територій, де тривають бойові дії. І лише зараз, коли проєкт заручився підтримкою партнерів, психологічну допомогу можуть отримати усі українці безкоштовно. 

Перед онлайн-сеансом радять занотувати питання, які ви плануєте поставити психологу, забезпечити стабільне інтернет-з’єднання і комфортну обстановку навколо, а також вимкнути сповіщення на телефоні. Після консультації кожен отримає домашнє завдання від спеціаліста. 

Читайте також: Джессіка Честейн у Києві: Акторка зустрілася з Володимиром Зеленським і провідала дітей в "Охматдиті"

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
29.07.2022
Balenciaga
Cвітшот
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).