Planet Sex: Кара Делевінь анонсувала своє нове шоу, яке досліджуватиме питання сексуальної орієнтації та гендеру

Новости
10.08.2022
ТЕКСТ: Анастасія Поляк
ПОДЕЛИТЬСЯ
Шоу транслюватиметься на платформі Hulu
ПОДЕЛИТЬСЯ

Британська акторка та модель Кара Делевінь оголосила про запуск свого нового документального шоу під назвою Planet Sex, у якому вона розповідатиме про досвід пізнання самої себе та розглядатиме питання, пов’язані з сексуальною орієнтацією і гендерною ідентичністю.

“У цій захоплюючій подорожі вона ставить свій розум і тіло на кон у пошуках відповідей щодо людської сексуальності, її радощів, таємниць і природи, що постійно змінюється. У кожному епізоді вона ділиться своїм особистим досвідом. Немає обмежень щодо того, наскільки далеко готова зайти Кара, щоб дослідити те, що робить усіх нас людьми”, — зазначають у Hulu. 

Акторка вже довгий час активно підтримує ЛГБТК+-спільноту й сама ідентифікує себе як пансексуалку. Вона пройшла довгий шлях боротьби за свою ідентичність у дитинстві. “Як людина, яка роками боролася, щоб зрозуміти свою сексуальну ідентичність, я дуже рада, що ми розробляємо серіал, який міг би змінити погляди багатьох людей через чесні особисті розмови. Я можу тільки уявити, що означало б таке шоу для мене чотирнадцятирічної, яка намагалася зрозуміти почуття, що вважалися нетрадиційними. Якщо наше шоу допоможе одній молодій людині легше спілкуватися зі своїми батьками, ми досягнемо однієї з наших багатьох цілей”, — розповідає Кара.

Шоу створюватиметься у співпраці Hulu та BBC Three і вийде на екрани у 2023 році.

Читайте також: Дуа Ліпа отримала титул посла Косова

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
29.07.2022
Balenciaga
Cвітшот
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).