Найвидатніша тенісистка сучасності Серена Вільямс оголосила про завершення спортивної кар’єри

Новости
10.08.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Знаменитість написала прощального листа
ПОДЕЛИТЬСЯ

Серена Вільямс оголосила про завершення спортивної кар’єри. Спортсменка була найтитулованішою тенісисткою сучасності: вона здобула 23 титули, включаючи Вімблдонський турнір. За словами Серени, таке рішення вона прийняла через бажання завести другу дитину.

"Мені дуже подобається бути жінкою, і я насолоджувалася кожною секундою вагітності Олімпією. Я була однією з тих жінок, які обожнюють бути вагітними, та працювала до того дня, коли потрапила у лікарню. Я майже здійснила неможливе: багато людей не усвідомлюють, що я з двомісячною вагітністю виграла Australian Open у 2017-му. Але за місяць мені виповнюється 41, і так більше бути не може", – розповіла Серена у своєму прощальному листі.

Тенісистка також зізналася, що вона б ніколи не хотіла стояти між вибором, продовжувати спортивну кар’єру або зосередитися на сім’ї. Серена Вільямс зазначила, що, якби вона була чоловіком, перед нею б не стояло таке складне рішення. "Я однозначно не хочу знову бути вагітною спортсменкою. Мені треба бути або обома ногами у тенісі, або обома ногами поза ним", – зізнається Вільямс.

Читайте також: "Диявол у Білому місті": Кіану Рівз зніметься у серіалі, спродюсованому Леонардо Дікапріо

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.12.2022
Ruslan Baginskiy
"The hat". Crystal Edition
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).