В альтернативній версії стрічки “Амелі” героїня виявилася шпигункою КДБ

Новости
17.03.2023
ТЕКСТ: Ірина Задорожна
ПОДЕЛИТЬСЯ
Версія сюжету від Жана-П'єра Жене
ПОДЕЛИТЬСЯ

Французький режисер Жан-П’єр Жене випустив альтернативну версію кінокомедії “Амелі”. У короткометражному фільмі “Справжня історія Амелі Пулен” головна героїня постає не звичайною офіціанткою, а шпигункою радянських спецслужб.

Стрічка складається з культових сцен оригіналу, які змонтовані таким чином, щоб викрити шпигунські задуми Амелі. У 1980-х до юної Пулен звернулася Французька комуністична партія, що була під владою КДБ агентів. Дівчина передавала їм інформацію про французьке озброєння. 

Ще дитиною вона вивчила шпигунські техніки: як користуватися камуфляжем, ховати відбитки своїх пальців. Окрім цього, Амелі навчилася передавати повідомлення азбукою Морзе через ліхтарик і радіохвилі.

Після падіння Берлінської стіни колишні КДБ агенти сконтактували з Пулен. Її новою місією стало шпигунство за літнім сусідом, що виявився прихильником антикомуністичного руху.

Фільм “Амелі” 2001 року — це романтична кінокомедія з Одрі Тоту в головній ролі. Сюжет розгортається навколо паризької офіціантки Амелі Пулен, яка через особливе почуття справедливості вирішує допомогти своєму оточенню. Картина отримала нагороди від премій BAFTA, “Сезар” і номінацію на “Оскар”.

 

Читайте також: “Кит”, “Памфір” і “Великі сподівання”: топ-7 фільмів і серіалів березня

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.12.2022
Ruslan Baginskiy
"The hat". Crystal Edition
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).