Селена Гомес стала першою жінкою, яка досягнула 400 мільйонів підписників в Instagram

Новости
20.03.2023
ТЕКСТ: Анастасія Поляк
ПОДЕЛИТЬСЯ
Кількість її фоловерів збільшилась після конфлікту з Кайлі Дженнер і Гейлі Бібер
ПОДЕЛИТЬСЯ

Співачка й акторка Селена Гомес стала першою жінкою, яка досягнула позначки в 400 мільйонів підписників на своїй сторінці в Instagram. Від першого місця за цифрою фоловерів її відділяють лише три облікові записи: офіційний профіль Instagram (620 млн) і сторінки футболістів Кріштіану Роналду (563 млн) й Ліонеля Мессі (443 млн).

Селена Гомес обігнала за цією позначкою Кайлі Дженнер, яка лише донедавна була найпопулярнішою жінкою в Instagram. Користувачі соцмереж вважають, що на це міг вплинути конфлікт між співачкою і Гейлі Бібер.

Про ворожнечу знаменитостей говорять ще з того моменту, як Гейлі почала зустрічатися з колишнім хлопцем Селени, співаком Джастіном Бібером. Жінки заперечили це спільним фото на гала-концерті в Музеї кіноакадемії у жовтні 2022 року. Проте близько місяця тому розмови про конфлікт співачки й моделі знову повернулись.

Селена Гомес опублікувала на своїй сторінці в TikTok відео, де показала власні брови після ламінування. Через кілька годин Кайлі Дженнер поділилася з підписниками скриншотом із відеодзвінка з Гейлі Бібер, на якому вони зблизька демонструють свої брови. Користувачі соцмереж сприйняли це як відкриту насмішку, і на сторінці Кайлі в Instagram масово почала зменшуватись кількість фоловерів, тоді ж як у Селени лише збільшувалась. 

Дженнер заперечила будь-який конфлікт і те, що їхнє з Гейлі фото стосувалось Гомес. Згодом співачка також підтвердила, що не тримає зла на Кайлі. Гейлі Бібер натомість зовсім не згадувала про цей випадок. 

 

Читайте також: Зворушливий триб’ют сім’ї: Лана Дель Рей випускає пісню The Grunts

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.12.2022
Ruslan Baginskiy
"The hat". Crystal Edition
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).