Є питання: Скільки відсотків українців стали частіше спілкуватися українською після 24 лютого

Новости
24.10.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Соціологічне опитування
ПОДЕЛИТЬСЯ

З початку повномасштабного вторгнення українці стали все частіше відмовлятися від російських фільмів та серіалів, музики, мистецтва, а також від російської мови. Соціологічне опитування, проведене "Суспільним", свідчить, що 57% жителів стали частіше спілкуватися українською або повністю перейшли на рідну мову.

Так, 42% українців стали частіше використовувати українську як основну мову спілкування у побуті та на роботі. Ще 15% перейшли на українську мову, повністю відмовившись від російської.

Також опитування показало, що у невеликих містах, з населенням не більше 50 тисяч жителів, державну мову використовують частіше. У таких населених пунктах на українську мову перейшло понад 15%, тоді як у містах з населенням більше 50 тисяч – лише 11%.

Дослідження проводилося у період з 18 по 19 жовтня 2022 року. У його рамках було опитано 1000 респондентів по всій Україні.

Читайте також: Український бренд Etnodim презентував благодійний проєкт до річниці Революції на граніті

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).