Wish list: Новий аромат Encelade парфумерного бренду Marc-Antoine Barrois

Новости
21.10.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Чуттєвий унісекс-аромат з нотами дерева та зелені
ПОДЕЛИТЬСЯ

Енцелад – 14-й супутник Сатурна. Він повністю покритий льодом, а температура його поверхні сягає -200 градусів за Цельсієм. Незважаючи на це, деякі вчені припускають, що на супутнику можливе життя, адже там міститься один з необхідних елементів для його появи – фосфор. Своє ім’я супутник дістав за мотивами легенди. У міфології Енцелад – син Геї (Землі) і Урану (Неба). Одного разу він вирішив забратися на Олімп, за що був вбитий богами. Енцелад був похований на Сицилії. Легенда говорить, що син Геї все ще дихає крізь дим і виверження вулкана Етна.

Надихаючись історією Енцелада, бренд Marc-Antoine Barrois створив чуттєвий та вольовий аромат для жінок і чоловіків Encelade. Основні акорди композиції – ревінь, кедр і ветівер. Ноти зелені та дерева змішуються зі шкірою, виражаючи аромат Землі і пишної природи. Молочне сандалове дерево та боби тонка додають м’якості парфуму, що розкриває міфічний магнетизм Encelade. Над нотами аромату працював відомий парфумер Квентін Біш.  

Encelade представлено у скляному флаконі зі вставками кольору золотого дерева, з мінімалістичною металевою кришкою. Дизайн для нового аромату Marc-Antoine Barrois створював французький скульптор Жан Боджо. Усе, включно з упаковкою, бренд розробив у Франції, аби зменшити екологічний слід. Уже більше трьох років Marc-Antoine Barrois не використовують поліетиленову плівку для пакування.

Аромат Encelade французького бренду Marc-Antoine Barrois ексклюзивно представлено у бутику Le Flacon у Києві. Замовити парфум також можна на офіційному сайті салону високої парфумерії.

Читайте також: Український бренд Etnodim презентував благодійний проєкт до річниці Революції на граніті

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).