L'Officiel Inc. відкриває два нових офіси, в Сінгапурі та Малайзії

Новости
21.10.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Аби укріпити зв’язок з азіатським регіоном
ПОДЕЛИТЬСЯ

Центральне керівництво L'Officiel Inc. відкриває два нових офіси. Вони розташуються в Сінгапурі та Малайзії. Нові осередки медіабренду укріплять зв’язок з наявними франшизами в азіатському регіоні та сприятимуть розширенню глобальної екосистеми L'Officiel.

"Сінгапур і Малайзія стануть двома новими країнами, в яких ми будемо працювати за моделлю власника, на додаток до основних країн і ринків у Франції, Італії, США та Бразилії", – говориться в офіційній заяві L'Officiel Inc.

Нагадаємо, у січні цього року у журналу L'Officiel змінився власник. Видання придбала гонконзька компанія AMTD International. Раніше французький журнал належав родині Джалу-Еймер, яка керувала ним з моменту його заснування в 1921 році.

AMTD International озвучили перші кроки на шляху розвитку видання: компанія планує відкрити офіси в Китаї, Чехії, Угорщині, Швейцарії та Нідерландах, а також запустити нові масштабні проєкти, у тому числі пов'язані з присутністю L'Officiel у метавсесвіті.

"AMTD International поважають 100-річну спадщину L'Officiel і планують посилити вплив видання ще більше, щоб перетворювати тренди на значні можливості. Співпраця надихає нас на створення нових рішень у всіх версіях журналу: друкованих та цифрових. Це захоплюючий час для L'Officiel", – йдеться у заяві.

Читайте також: Українська діджейка Дарʼя Коломієць потрапила в список журналу TIME Next Generation Leaders

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).