Суд виправдав актора Кевіна Спейсі у справі про сексуальні домагання

Новости
21.10.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Присяжні визнали його невинним
ПОДЕЛИТЬСЯ

У США пройшов суд присяжних у справі голлівудського актора Кевіна Спейсі. Знаменитість звинувачували в сексуальних домаганнях, однак суд присяжних виніс вирок щодо невинності зірки "Карткового будинку". Про це повідомляє видання The New York Times.

Актор Ентоні Репп, найбільш відомий за участю у бродвейській постановці "Богема", заявляв, що Спейсі домагався до нього у 1986 році. На той момент Ентоні було лише 14 років, а Кевіну – 26. За словами Реппа, актор скористався своєю популярністю та змушував його до статевого зв’язку під час вечірки в Нью-Йорку.

Новий американський Закон про права дітей-жертв дозволяє розгляд справи, навіть якщо з моменту злочину пройшло більше 30 років. Суд присяжних розглядав звинувачення Реппа близько двох годин. Головним аргументом невинності Кевіна Спейсі було названо те, що актор не торкався інтимних місць Ентоні. Через це знаменитість не можуть судити за Законом про права дітей-жертв.

"Ми вдячні, що присяжні побачили правду", — заявив адвокат Кевіна Спейсі наприкінці суду.

Читайте також: Актору Езрі Міллеру загрожує до 26 років тюремного ув’язнення

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.12.2022
Ruslan Baginskiy
"The hat". Crystal Edition
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).