25-й номер L’Officiel Hommes Ukraine в продажу з 17 березня

Новини
15.03.2016
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

Свіжий весняний номер став 25-м за рахунком за час присутності L’Officiel Hommes на українському медіаринку і першим для Олексія Нілова, призначеного на пост головного редактора видання в кінці грудня 2015 року. Нілов зберіг філософію L’Officiel Hommes і в повній мірі відобразив її в контенті «журналу про моду для освічених людей». Наскрізною темою номеру стала інтелігенція,

ПОДЕЛИТЬСЯ

OH25_064_065

Свіжий весняний номер став 25-м за рахунком за час присутності L’Officiel Hommes на українському медіаринку і першим для Олексія Нілова, призначеного на пост головного редактора видання в кінці грудня 2015 року. Нілов зберіг філософію L’Officiel Hommes і в повній мірі відобразив її в контенті «журналу про моду для освічених людей».

OH25_148_149

Наскрізною темою номеру стала інтелігенція, її яскраві представники, герої нашого часу: Андрій Кончаловський, Віталій Малахов, Сергій Гусовський, Георгій Тихий, Павло Ігнатьєв. Журнал структурований за розділами: Art, Lifestyle, «Герої», Beauty, Style/Fashion. Ексклюзивні інтерв’ю, колонки, діалоги, інфографіка та зйомки кращих фотографів — все це є в новому L’Officiel Hommes. Героями номеру також стали Лоренцо Мартоне, Джаред Зогг, SunSay, Санте Д’Ораціо і Марк Джейкобс, Акіра Куросава, Анрі Руссо і Девід Боуї.

OH25_086_087

L’Officiel Hommes Ukraine випускається ВД «Вавилон» з 2010 року накладом 25 000 примірників. Видання є щоквартальним і представляє читачам чотири номери на рік. Найближчим часом відбудеться запуск розділу L’Homme на сайті officiel-online.com.

Cover_OH25-2

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
20.12.2023
ZARINA
Каблучка зі смарагдами в жовтому золоті. Колекція SKIFA
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).