#CallMeCaitlyn: соцмережі вітають Кейтлін Дженнер

Новости
01.06.2015
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

Родина Кім Кардашьян – абсолютний рятівник медіа та постійний і надійний постачальник інформаційних приводів. Поки сама Кім анонсувала другу вагітність і нову хвилю традиційно фантазійних нарядів, її батько, Брюс Дженнер, олімпійський чемпіон, змінює стать та фотографується для обкладинки Vanity Fair, демонструючи прекрасну форму. Як написали у Twitter, порівнюючи фото батьків Кардашьян, це – той самий

ПОДЕЛИТЬСЯ

Bruce

Родина Кім Кардашьян – абсолютний рятівник медіа та постійний і надійний постачальник інформаційних приводів. Поки сама Кім анонсувала другу вагітність і нову хвилю традиційно фантазійних нарядів, її батько, Брюс Дженнер, олімпійський чемпіон, змінює стать та фотографується для обкладинки Vanity Fair, демонструючи прекрасну форму. Як написали у Twitter, порівнюючи фото батьків Кардашьян, це – той самий незручний момент, коли твій чоловік – краща жінка, аніж ти.

Щоб зрозуміти, як чемпіона із легкої атлетики підтримують в інтернеті, достатньо ввести хештег #CallMeCaitlyn. Звичайно, не обійшлось і без іронічних мемів, адже за день до цього Кім Кардашьян повідомила весь світ про те, що чекає на другу дитину — і тут її власний батько steals her thunder.

caitlyn-jenner-twitter

«Після довгої та виснажливої боротьби за шанс бути собою, я нарешті щаслива. Вітаю у новий світ Кейтлін. Не можу дочекатися, коли ви познайомитеся зі мною», — написала Дженнер у своєму новому twitter-аккаунті. «Зйомка, що зробила Ені Лейбовіц, розповіла про моє життя і про те, хто я є, як людина. Не про фанфари, не про те, як люди підтримують тебе не стадіоні, не про те, як хтось доброзичливо плескає тебе по спині, зустрівши на вулиці, та каже «Молодчина, Брюсе!» Це інтерв’ю — про життя», — каже Дженнер.

 

«As soon as the Vanity Fair cover comes out, I’m free.» HI CAITLYN, YOU ARE BEAUTIFUL ❤️

A photo posted by Gigi Hadid (@gigihadid) on

Обкладинка та сам Брюс закликають світову спільноту звертатись до нього «Кейтлін», проте і сам він ще не звик до нового імені. «Нещодавно один хлопець заходив до мене додому, і я окликнула його — мовляв, привіт, це Брюс! — а потім згадала — чорт забирай, що я кажу!» — згадує Кейтлін. Вона також розповідає про те, як пережила панічну атаку, що сталась з нею після проведення десятигодинної операції з фемінізації обличчя. «Я лежала і думала: «Боже, що я тільки що вчинила? Що я вчинила з собою?» До речі, операцію зі зміни геніталій Кейтлін вирішила не проводити.

kaytlin3

Світ, у якому толерантність стала новою філософією, не міг прийняти Кейтлін та її вражаюче хоробре рішення з іншою реакцією за схвалення і підтримку. Барак Обама у своєму Twitter ретвітнув пост Кейтлін та написав: «Розказати таку історію потребує неабиякої мужності». Звичайно, усупереч інтернетним цинікам, Кім Кардашьян виклала на своєму Instagram фото обкладинки з побажанням до Кейтлін жити життя так, як хочеться саме їй. Ясна річ, до хвилі підтримки приєднались і інші дівчата Дженнер. Еллен Дедженерес написала: «Я лише одного бажаю цьому світу: щоб усі були такі ж хоробрі, як Кейтлін Дженнер». Серед тих, хто побажав висловитись — Гігі Хадід, Зак Позен, Лєна Данем, Леді Гага (яка подякувала Дженнер за те, що вона використовує свої можливості, щоб допомогти змінити зашарілі людські свідомості).

kaytlin2

kaytlin1

Основний посил твітер-хвилі: що може бути красивіше, аніж бути самим собою? Ми погоджуємося.

 

Прочитати інтерв’ю повністю можна на сайті Vanity Fair.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.12.2022
Ruslan Baginskiy
"The hat". Crystal Edition
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).