Чекаємо з нетерпінням: Ksenia Schnaider презентує нову колекцію на відкритті MBKFD

Новости
01.09.2015
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

Вже цього четверга стартує п’ятий, ювілейний, сезон Міжнародного тижня моди Mercedes-Benz Kiev Fashion Days, на вечірці-відкритті якого відбудеться презентація бренда Ksenia Schnaider. «Ми вирішили повторити досвід успішної презентації в концепт-сторі Asthik, під час якої влаштували приємний живий концерт співачки Sophie Villy і запропонували декому з гостей вдягти одяг з нової колекції», — коментує подію дизайнер бренду Ксенія Шнайдер. Цього разу на

ПОДЕЛИТЬСЯ

SONY DSC

Вже цього четверга стартує п’ятий, ювілейний, сезон Міжнародного тижня моди Mercedes-Benz Kiev Fashion Days, на вечірці-відкритті якого відбудеться презентація бренда Ksenia Schnaider. «Ми вирішили повторити досвід успішної презентації в концепт-сторі Asthik, під час якої влаштували приємний живий концерт співачки Sophie Villy і запропонували декому з гостей вдягти одяг з нової колекції», — коментує подію дизайнер бренду Ксенія Шнайдер.

Цього разу на презентації буде виступати гурт ЛУНА, який зовсім нещодавно презентував свій перший кліп, тож цей виступ стане для них дебютним. Під час презентації солістка гурту ЛУНА змінить декілька образів, проте гості зможуть скласти їй здорову конкуренцію в контексті зовнішнього вигляду: в залі будуть присутні дівчата, які також вдягнуть одяг Ksenia Schnaider.

Ми з нетерпінням чекаємо цієї презентації і впевнені, що ви так само. Тож поки що пропонуємо подивится фото з репетиції та примірки.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
05.09.2023
Chanel
Парфумована вода Chance Eau Fraîche
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).