Влучити в десятку: ювілейна колекція бренду Alexander Wang

Новости
25.08.2015
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

На честь 10-річчя свого бренду Александр Ванг випустив капсульну колекцію, яка складається з десятки його найбільш впізнаваних хітів, визначених за допомогою голосування в соціальних мережах. Зіркою лукбуку стала давня муза дизайнера Анна Еверс, що продемонструвала цілий набір різних стилів: починаючи від класичної мотокуртки і закінчуючи гламурним трикотажним платтям. Облягаючі речі і чорний колір — головні

ПОДЕЛИТЬСЯ

landscape-1440443545-hbz-alexander-wang-index

На честь 10-річчя свого бренду Александр Ванг випустив капсульну колекцію, яка складається з десятки його найбільш впізнаваних хітів, визначених за допомогою голосування в соціальних мережах. Зіркою лукбуку стала давня муза дизайнера Анна Еверс, що продемонструвала цілий набір різних стилів: починаючи від класичної мотокуртки і закінчуючи гламурним трикотажним платтям. Облягаючі речі і чорний колір — головні коди в ДНК бренду.

Речі із колекції можна попередньо замовити на офіційному сайті бренду, де ціна за одиницю варіюється від $ 750 до $ 2 995.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.12.2022
Ruslan Baginskiy
"The hat". Crystal Edition
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).