Дивись «Голос монстра» та допомагай дітям та фонду «Таблеточки»

Новости
23.02.2017
ТЕКСТ: Анастасия Йовановская
ПОДЕЛИТЬСЯ

Компанія «Вольга Україна» організовує благодійну прем’єру стрічки «Голос монстра», що відбудеться 27 лютого. Метою заходу є допомога хворим дітям. Кожен, хто здійснив пожертву, отримує запрошення на прем’єру фентезі «Голос монстра». Усі зібрані кошти будуть передані благодійному фонду «Таблеточки».  Ви зможете пожертвувати гроші за цим посиланням. Мінімальна сума пожертви — 150 грн. «Голос монстра» — пронизлива та

ПОДЕЛИТЬСЯ

unnamed

Компанія «Вольга Україна» організовує благодійну прем’єру стрічки «Голос монстра», що відбудеться 27 лютого. Метою заходу є допомога хворим дітям. Кожен, хто здійснив пожертву, отримує запрошення на прем’єру фентезі «Голос монстра». Усі зібрані кошти будуть передані благодійному фонду «Таблеточки».  Ви зможете пожертвувати гроші за цим посиланнямМінімальна сума пожертви — 150 грн.

«Голос монстра» — пронизлива та повчальна фентезі-історія про хлопчика, який потрапив у складні життєві обставини. Серед них — хвороба його матері. До маленького Конора з його уяви приходить казковий монстр, який допомагає йому боротися з невблаганними обставинами.

Стрічка базується на однойменному романі Патріка Несса, що є світовим бестселером. У країнах, де «Голос монстра» вже вийшов у прокат, фільм став лідером касових зборів, обігнавши «Льодовиковий період», «Бетмена» і «Зоотрополіс».

Благодійна прем’єра відбудеться 27 лютого о 19:00 у кінотеатрі «Сінема Сіті» за адресою: вул. Антоновича, 176 (ТЦ «Оушен Плаза»). Подія організовується за підтримки партнерів: благодійного фонду «Таблеточки», мережі ресторанів TARANTINO Family.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
05.09.2023
Chanel
Парфумована вода Chance Eau Fraîche
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).