Друга ластівка: нова колекція Mary Katrantzou і adidas Originals

Новости
26.05.2015
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

Дизайнер Мері Катранзу і спортивний бренд adidas Originals, надихнувшись результатами своєї співпраці в 2014 році, представили другу спільну колекцію. До колекції увійшли речі яскравої кольорової гами: від рожевого до темно-синього. Футболки, шорти, спідниці, сукні, куртки, брюки, спортивні купальники та кросівки прикрашені знаменитими абстрактними принтами Mary Katrantzou. Купити речі з нової колекції Mary Katrantzou і adidas Originals можна

ПОДЕЛИТЬСЯ

crop_1432632967467

Дизайнер Мері Катранзу і спортивний бренд adidas Originals, надихнувшись результатами своєї співпраці в 2014 році, представили другу спільну колекцію. До колекції увійшли речі яскравої кольорової гами: від рожевого до темно-синього. Футболки, шорти, спідниці, сукні, куртки, брюки, спортивні купальники та кросівки прикрашені знаменитими абстрактними принтами Mary Katrantzou. Купити речі з нової колекції Mary Katrantzou і adidas Originals можна буде вже в липні.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.12.2022
Ruslan Baginskiy
"The hat". Crystal Edition
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).