Друзі знову разом: Якщо ви знаєте, про що ми

Новини
23.02.2016
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

  На каналі NBC відбулася довгоочікувана зустріч «Друзів». Весь світ із нетерпінням чекав реюніону друзів на звичному дивані, але на цей раз вони зустрілися не в Central Perk, а на передачі, присвяченій  Джеймсу Берроузу. 75-річний режисер серіалу за свою кар’єру зняв тисячу епізодів різних ситкомів, серед них — «Фрейзьєр», «Весела компанія», «Вілл і Грейс» і,

ПОДЕЛИТЬСЯ

friends-h

 

На каналі NBC відбулася довгоочікувана зустріч «Друзів». Весь світ із нетерпінням чекав реюніону друзів на звичному дивані, але на цей раз вони зустрілися не в Central Perk, а на передачі, присвяченій  Джеймсу Берроузу. 75-річний режисер серіалу за свою кар’єру зняв тисячу епізодів різних ситкомів, серед них — «Фрейзьєр», «Весела компанія», «Вілл і Грейс» і, звичайно ж, «Друзі».

«Цей вечір не присвячений продовженню серіалу «Друзі». Це данина Джиммі Берроузу, якого ми всі любимо і разом з яким раді бути частиною цього проекту на каналі NBC», — сказав Девід Швіммер. На жаль, Меттью Перрі так і не зміг бути присутнім на шоу, принаймні фізично. Як саме відбулася зустріч, можете подивитися самі.

 

Нагадаємо, що «Друзі» визнані одним із кращих комедійних серіалів в історії американського телебачення і стали одним з найбільш помітних проектів 1990-х років. Сама постановка і творча група отримали безліч нагород, в тому числі шість премій Emmy та премію «Золотий глобус».

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
20.12.2023
ZARINA
Каблучка зі смарагдами в жовтому золоті. Колекція SKIFA
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).