Гелен Міррен зізналась, що обожнює Кім Кардашян та Pussy Riot

Новости
07.06.2016
ТЕКСТ: Настя Калита
ПОДЕЛИТЬСЯ

Гелен Міррен вступилася за жінок, які борються за позитивне ставлення до тіла і переоцінку ідеалів краси, а саме – за Pussy Riot та Кім Кардашян. «Коли я була маленька, вважалося, що якщо у вас видно ремінець від бюстгальтера, ви гуляща жінка, – розповіла Міррен. – Я люблю жінок, які наполягають на тому, що їх власні тіла гарні, вони не соромляться

ПОДЕЛИТЬСЯ

Screen Shot 2016-06-07 at 14.57.26

Гелен Міррен вступилася за жінок, які борються за позитивне ставлення до тіла і переоцінку ідеалів краси, а саме – за Pussy Riot та Кім Кардашян.

«Коли я була маленька, вважалося, що якщо у вас видно ремінець від бюстгальтера, ви гуляща жінка, – розповіла Міррен. – Я люблю жінок, які наполягають на тому, що їх власні тіла гарні, вони не соромляться їх та їм байдуже, хто та що про них думає. Обожнюю Pussy Riot. Вони піднімають свої середні пальці до слова «повія». Вони носять те, що вони хочуть носити, та поводяться, як хочуть поводитися».

70-річна Гелен також не забула про сім’ю Кардашян: «B-U-Т-Т – це чудово. Завдяки мадам Кардашян і Джей Ло ми можемо мати такі великі стегна, які тільки забажаємо. Це круто».

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.12.2022
Ruslan Baginskiy
"The hat". Crystal Edition
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).