Гра в життя: перші образи з колекції Jealousy весна-літо 2016

Новини
08.09.2015
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

  Український бренд Jealousy презентував перші образи з нової колекції весна-літо 2016.  «Наше життя часом комедія, а часом трагедія, і, щоб не зійти з розуму, слід зберігати гостроту сприйняття світу і ставитися до всього з легким гумором» — коментує головну ідею колекції дизайнер Таню Муіньо. Героїня цієї колекції неначе вийшла з фільмів режисера Веса Андерсона, а її

ПОДЕЛИТЬСЯ

Jealousy_SS16_2

 

Український бренд Jealousy презентував перші образи з нової колекції весна-літо 2016.  «Наше життя часом комедія, а часом трагедія, і, щоб не зійти з розуму, слід зберігати гостроту сприйняття світу і ставитися до всього з легким гумором» — коментує головну ідею колекції дизайнер Таню Муіньо. Героїня цієї колекції неначе вийшла з фільмів режисера Веса Андерсона, а її інтелектуальність та самоіронія дозволяють їй дивитися на життя і навколишній світ під дуже різними кутами.

Jealousy_SS16_1

Куртки з ручною вишивкою намистинами перлів, плащі з двосторонньої тканини, асиметричні та елегантні сукні з деніму і шовку з вставками із сітки, прямі штані із завищеною талією, спідниці-олівець, створені за допомогою лазерної техніки, — цей гардероб без сумніву пасував би рішучим і унікальним героїням яскравих світів Веса Андерсона.

Колекція Jealousy весна-літо 2016 буде представлена ​​з 30 вересня по 7 жовтня в Парижі в шоурумі More Dash.

Jealousy_SS16_main

Фото: Таню Муіньо
Модель: Анастасія Піндеєва (Art Podium)

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
17.05.2024
Marc-Antoine Barrois
Аромат для жінок і чоловіків Tilia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).