Королева рока: Saint Laurent, spring’2016

Новини
06.10.2015
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

Агнес Дейн повернулась – і це, перепрошуємо, пане Сліман, найголовніша подія шоу Saint Laurent, що відбулось вчора в Парижі. Амбасадор андрогінності в моді, акторка та дизайнерка знов повертається на подіум, і її вихід був своєрідною квінтесенцією усієї колекції. Найголовнішим аксесуаром стали корони – дівчата Еді Слімана в цьому сезоні, вочевидь, буквально ілюструють композицію Мумій Тролю «Королева

ПОДЕЛИТЬСЯ

Агнес Дейн повернулась – і це, перепрошуємо, пане Сліман, найголовніша подія шоу Saint Laurent, що відбулось вчора в Парижі. Амбасадор андрогінності в моді, акторка та дизайнерка знов повертається на подіум, і її вихід був своєрідною квінтесенцією усієї колекції. Найголовнішим аксесуаром стали корони – дівчата Еді Слімана в цьому сезоні, вочевидь, буквально ілюструють композицію Мумій Тролю «Королева Рока». Шкіряний жилет подовженого силуету та шкіряні ж шорти, тонка сукня з органзи, високі грубі чоботі – усі головні декоративні та естетичні елементи бренду в одному образі. Направду, Сліман практично не змінює креативну складову, і зовсім не можна сказати, що він експериментує з силуетами та формами. Усвідомивши актуальність обраної ним естетики – історії дівчини, яка може дозволити собі витрачати шалені гроші на лос-анджелеських барахолках – Сліман залишається вірним їй, демонструючи неймовірний талант стиліста та маркетолога. Втім, не дизайнера. Хоча, зрештою, коли в колекцію увійшло сімдесят луків, кожен з яких видається абсолютно ідеальним і з точки зору комерційної, і зйомочної, та ще й резервує такий привабливий образ виключно за Saint Laurent, кого цікавить, наскільки автор дизайнер, а наскільки – стиліст?

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
17.05.2024
Marc-Antoine Barrois
Аромат для жінок і чоловіків Tilia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).