Лондон наш: українські дизайнери на International Fashion Showcase

Новини
02.02.2016
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

За підтримки Ukrainian Fashion Week

ПОДЕЛИТЬСЯ

Ukrainian designers at IFS 2016 (1)

Важко взяти і припинити пишатись, коли так багато талановитих представників нашої країни проявляють себе закордоном та отримують міжнародні відзнаки. Приміром, цього разу пишаємось індустрією моди:  з 19 по 23 лютого вісім молодих дизайнерів, чиї роботи вже отримали високу оцінку як на батьківщині, так і у Європі, візьмуть участь у проекті International Fashion Showcase. Це – щорічна виставка, що відбувається у рамках London Fashion Week та підтримує розвиток молодих дизайнерів з усього світу. Цього разу вона відбуватиметься у музеї Somerset House, а оцінюватиме учасників жюрі на чолі із модним критиком Сарою Мауер. Вперше Ukrainian Fashion Week вдалося реалізувати проект такого рівня — у цьому українському тижню моди посприяли Western NIS Enterprise Fund, British Council Ukraine та British-Ukrainian Chamber of Commerce.

IFS_Frolov (1)

Участь від України братимуть Маша Рева, Юля Єфімчук, Іван Фролов, Яна Червінська, Яся Хоменко, Лара Квінт, Ірина Джус та Марія Бернар. «Я надзвичайно щасливий, що, дякуючи участі у такому проекті, у нас є можливість представити Україну світові! – відзначив Іван Фролов. – І це вдвічі приємніше, коли ти в компанії з такими талановитими, молодими, але вже дуже потужними дизайнерами. Думаю, для кожного з нас участь в International Fashion Showcase дуже важлива, адже це можливість подальшого розвутку на абсолютно новому рівні». До речі, одна з вісімки дизайнерів, Яна Червінська, представить свої роботи не тільки в рамках International Fashion Showcase – Яна отримала можливість показати колекцію в офіційній програмі London Fashion Week.

IFS_Yana Chervinska (1)

Кожен з учасників проекту представить деталі нової колекції у просторі інсталяції, яку розробили Маша Рева разом з ілюстратором Love Curly. Такий формат є своєрідним триб’ютом одній з цілей International Fashion Showcase – відображати зв’язок світів моди та мистецтва. «Концепция инсталляции разрабатывалась вместе с Любой LoveCurly. Мы – на одной волне, поэтому работать вместе было легко и интересно», — додає Маша Рева. За словами дизайнера, працюючи над інсталяцією, було прийняте рішення переосмислити вулиці як місце, де формується нове покоління українських дизайнерів. «Когда мы ходим по улицам украинских городов, нас часто окружает море безвкусицы, строительных лесов и нелепых конструкций. На наш взгляд, именно этот хаос определяет нашу уникальность». – говорить Маша.  Таким чином, інсталяція виглядає як частина будинку у процесі, власне, його будівництва. «Не ясно что выйдет , но выглядит интересно. То же самое можно сказать и об украинской моде».

IFS_Masha Reva (1)
IFS_Yulia Yefimtchuk%2B

IFS_RCR KHOMENKO (1)

IFS_Maria Bernar (1)

IFS_LARA QUINT (1)

IFS_DZHUS (1)

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
17.05.2024
Marc-Antoine Barrois
Аромат для жінок і чоловіків Tilia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).