Для початку: перші кадри осінньо-зимової колекції бренду SLAVA

Новини
02.02.2016
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

Напередодні нового сезону Mercedes Benz Kiev Fashion Days ми ділимося з вами прев’ю осінньої колекції ще одного молодого бренду — SLAVA. До речі, зовсім скоро лейбл представить свою колекцію на Fashion Scout London, міжнародному майданчику для молодих дизайнерів: у цьому сезоні SLAVA вдалось отримати грант на участь у талант-платформі. Втім, перш ніж починати підкорювати закордонні подіуми, бренд представить колекцію

ПОДЕЛИТЬСЯ

collage

Напередодні нового сезону Mercedes Benz Kiev Fashion Days ми ділимося з вами прев’ю осінньої колекції ще одного молодого бренду — SLAVA. До речі, зовсім скоро лейбл представить свою колекцію на Fashion Scout London, міжнародному майданчику для молодих дизайнерів: у цьому сезоні SLAVA вдалось отримати грант на участь у талант-платформі. Втім, перш ніж починати підкорювати закордонні подіуми, бренд представить колекцію FW16-17 у Києві, в рамках Mercedes Benz Kiev Fashion Days. Презентація пройде у форматі перформансу та відбудеться на окремій локації, у стінах простору Gallery 48.

slava (7)

Осіння колекція стала триб’ютом сучасній аристократії. В цьому сезоні SLAVA надихаються естетикою 90-х років, їхньою жіночністю, сексуальністю та бунтарським духом, а також працями Пабло Пікассо, художніми прийомами, притаманними творчості художника, технікою поєднання кольорів і тонів. У колекції присутні масивні сережки, міні-спідниці, плащі, в’язані светри, косухи, металеві заклепки, кашкети — одним словом, всі ті речі, що були невід’ємною частиною гардеробу дівчат у 90-ті.

slava (5)

Фото: Сергій Васильєв 

Стиль: Ганна Гришенко

Візаж: Наталія Васильєва

Модель: Ганна Чепікова (Linea 12)
ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
17.05.2024
Marc-Antoine Barrois
Аромат для жінок і чоловіків Tilia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).