Magic for All: колаборацiя Uniqlo та Disney

Новини
18.08.2015
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

Попелюшка та Міккі-Маус вже давно перекочували з фірмового магазину Disney та комплектів постільної білизни для дітей на рюкзаки, топи, светри, кеди та інші предмети щоденного вжитку дорослих та цілком серйозних людей – згадаємо, приміром, нещодавні колаборації із Vans та Opening Ceremony. От і бренд UNIQLO — чи то впавши в ностальгію за дитинством, чи то вирішивши безсумлінно зіграти на наших сентиментах — створив колекцію одягу Magic for All, присвятивши її персонажам дитинства. Відтепер

ПОДЕЛИТЬСЯ

goods_17_160221

Попелюшка та Міккі-Маус вже давно перекочували з фірмового магазину Disney та комплектів постільної білизни для дітей на рюкзаки, топи, светри, кеди та інші предмети щоденного вжитку дорослих та цілком серйозних людей – згадаємо, приміром, нещодавні колаборації із Vans та Opening Ceremony. От і бренд UNIQLO — чи то впавши в ностальгію за дитинством, чи то вирішивши безсумлінно зіграти на наших сентиментах — створив колекцію одягу Magic for All, присвятивши її персонажам дитинства. Відтепер Бембі та Білосніжка красуватимуться на світшотах, брюках та навіть домашніх капцях цієї марки. Лінійка радує безтурботністю та теплом, з якими ніжні та зворушливі герої зображені у контрасті зі спортивною атрибутикою.

Всі речі вже можна придбати на сайті UNIQLO за дуже демократичними цінами: наприклад, футболки за $20 та світшоти за $35.

goods_01_160219

goods_10_160218

 

goods_01_160220

 

goods_09_160024

 

goods_00_161276

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
17.05.2024
Marc-Antoine Barrois
Аромат для жінок і чоловіків Tilia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).