На полі з’являється Бехаті Прінслоу: осіння кампанія Tommy Hilfiger

Новини
14.07.2015
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

У якомусь розумінні Томі Хілфігер – Dolce&Gabbana американської моди. Принаймні, це стосується його любові до масштабних кампаній з декількома героями. Цього разу центральною персоналією зйомки стала Бехаті Прінслоу, яка опинилась в руках команди з регбі: осіння колекція бренду присвячена саме футболу, на що нам красномовно натякав подіум, стилізований під футбольне поле. До речі, цей сезон

ПОДЕЛИТЬСЯ

Tommy Hilfiger's fall ad campaign featuring "Team Hilfiger."

У якомусь розумінні Томі Хілфігер – Dolce&Gabbana американської моди. Принаймні, це стосується його любові до масштабних кампаній з декількома героями. Цього разу центральною персоналією зйомки стала Бехаті Прінслоу, яка опинилась в руках команди з регбі: осіння колекція бренду присвячена саме футболу, на що нам красномовно натякав подіум, стилізований під футбольне поле. До речі, цей сезон – святковий для Tommy Hilfiger, адже йому виповнилось тридцять років.

Tommy Hilfiger's fall ad campaign featuring "Team Hilfiger."

Бехаті опиняється в ролі музи бренду вже вдруге; на зйомці її оточує «команда Томмі», моделі, що вже неодноразово ставали другорядними героями кампаній американської марки. Фотографував цю замальовку на футбольну тему Крейг МакДін, а стилізував – Карл Темплер.

Tommy-Hilfiger-Football01-800x1444

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
17.05.2024
Marc-Antoine Barrois
Аромат для жінок і чоловіків Tilia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).