Back to Basics: модний Дім Saint Laurent відроджує лінію Haute Couture

Новини
28.07.2015
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

Більш ніж 10 років пройшло з того часу, як модний Дім Saint Laurent, на той момент ще з приставкою Yves, продемонстрував світу свою останню сукню з колекції haute couture. Сьогодняшній день можна вважати історичним для бренду: у мережі з’явилися фото першої кутюрної колекції креативного директора бренду — Еді Слімана, що займає посаду вже понад 3 роки. Але

ПОДЕЛИТЬСЯ

ыы

Більш ніж 10 років пройшло з того часу, як модний Дім Saint Laurent, на той момент ще з приставкою Yves, продемонстрував світу свою останню сукню з колекції haute couture. Сьогодняшній день можна вважати історичним для бренду: у мережі з’явилися фото першої кутюрної колекції креативного директора бренду — Еді Слімана, що займає посаду вже понад 3 роки. Але не поспішайте штурмувати листами бренд задля запрошень у перший ряд на їх кутюрне шоу, адже ще не відомо, чи повернеться Saint Laurent до розкладу Haute Couture Fashion Week, чи просто створить vip-ательє для зіркових гостей.

Покази нових колекцій будуть проходити у новому паризькому ательє в будівлі L’Hôtel de Sénecterre на лівому березі Сени, де до цього часу жив Сліман. Тут же проходитимуть примірки і пошиття кутюрної колекції. Цікаво, що нова колекція осінь-зима 2015 носить ім’я Rue de l’Université — на честь вулиці, де розташовано нове ательє,  а логотип, що прикрашає кожну річ з колекції, повторює оригінальний лейбл Yves Saint Laurent.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
20.12.2023
ZARINA
Каблучка зі смарагдами в жовтому золоті. Колекція SKIFA
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).