Нова Муза: Кеті Перрі у рекламній кампанії Moschino, осінь-зима 2015/16

Новини
16.06.2015
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

Схоже дизайнер Джеремі Скотт знайшов свою музу. Його дружба зі співачкою Кеті Перрі перейшла на новий рівень: Перрі офіційно стала обличчям модного бренду Moschino та знялася в рекламній кампанії сезону осінь-зима 2015/16. Сьогодні в Інтернеті опублікували повну версію рекламної кампанії. Частина кадрів знята в студії, а частина на вулиці. Кеті приміряє золоте бюст’є і джинсову куртку, зшиту із

ПОДЕЛИТЬСЯ

perry-moschino-4

Схоже дизайнер Джеремі Скотт знайшов свою музу. Його дружба зі співачкою Кеті Перрі перейшла на новий рівень: Перрі офіційно стала обличчям модного бренду Moschino та знялася в рекламній кампанії сезону осінь-зима 2015/16. Сьогодні в Інтернеті опублікували повну версію рекламної кампанії. Частина кадрів знята в студії, а частина на вулиці. Кеті приміряє золоте бюст’є і джинсову куртку, зшиту із різнокольорових шматочків деніму, яскраву синю куртку та сукню, розписану графіті.

perry-moschino-op

perry-moschino-5

perry-moschino-3

perry-moschino-1

perry-moschino-2

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
17.05.2024
Marc-Antoine Barrois
Аромат для жінок і чоловіків Tilia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).