Перший кадр: Кара Делевінь у рекламній кампанії Chanel Paris-Salzburg

Новини
28.04.2015
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

В Інтернет виклали перший знімок рекламної кампанії Chanel Métiers d’Art Paris-Salzburg, головною героїнею якої досить очікувано стала модель Кара Делевінь. Нагадаємо, що артизанальна колекція Paris-Salzburg присвячена Австрії. На знімку Кара виглядає дуже суворою дівчиною: погляд з-під лоба та темно-фіолетова помада на губах додають драматичності її образу. Зняв рекламну кампанію, звичайно ж, сам Карл Лагерфельд, і наразі це єдиний

ПОДЕЛИТЬСЯ

Cara_Delevingne_looks_sultry_for_new_Chanel_campaign_ad

В Інтернет виклали перший знімок рекламної кампанії Chanel Métiers d’Art Paris-Salzburg, головною героїнею якої досить очікувано стала модель Кара Делевінь. Нагадаємо, що артизанальна колекція Paris-Salzburg присвячена Австрії. На знімку Кара виглядає дуже суворою дівчиною: погляд з-під лоба та темно-фіолетова помада на губах додають драматичності її образу.

Зняв рекламну кампанію, звичайно ж, сам Карл Лагерфельд, і наразі це єдиний кадр зі зйомки, який з’явився у мережі. Коли очікувати повну версію, поки невідомо, але ми щиро сподіваємось побачити більше Кари якомога швидше.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
17.05.2024
Marc-Antoine Barrois
Аромат для жінок і чоловіків Tilia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).