Перший кадр: Кара Делевінь у рекламній кампанії Chanel Paris-Salzburg

Новости
28.04.2015
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

В Інтернет виклали перший знімок рекламної кампанії Chanel Métiers d’Art Paris-Salzburg, головною героїнею якої досить очікувано стала модель Кара Делевінь. Нагадаємо, що артизанальна колекція Paris-Salzburg присвячена Австрії. На знімку Кара виглядає дуже суворою дівчиною: погляд з-під лоба та темно-фіолетова помада на губах додають драматичності її образу. Зняв рекламну кампанію, звичайно ж, сам Карл Лагерфельд, і наразі це єдиний

ПОДЕЛИТЬСЯ

Cara_Delevingne_looks_sultry_for_new_Chanel_campaign_ad

В Інтернет виклали перший знімок рекламної кампанії Chanel Métiers d’Art Paris-Salzburg, головною героїнею якої досить очікувано стала модель Кара Делевінь. Нагадаємо, що артизанальна колекція Paris-Salzburg присвячена Австрії. На знімку Кара виглядає дуже суворою дівчиною: погляд з-під лоба та темно-фіолетова помада на губах додають драматичності її образу.

Зняв рекламну кампанію, звичайно ж, сам Карл Лагерфельд, і наразі це єдиний кадр зі зйомки, який з’явився у мережі. Коли очікувати повну версію, поки невідомо, але ми щиро сподіваємось побачити більше Кари якомога швидше.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.12.2022
Ruslan Baginskiy
"The hat". Crystal Edition
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).