Перший цвіт: Diphylleia spring’2016

Новости
20.10.2015
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

Нам завжди цікаво спостерігати за дизайнерськими дебютами: як з професійної точки зору, так і з виключно дівочої любові до гарного одягу. Ось і вчора ми стали свідками першої презентації бренду Diphylleia. Звичайно, це далеко не перша колекція дизайнера Ольги Біленчук взагалі, але перша, що була продемонстрована в рамках Ukrainian Fashion Week. Для знайомства аудиторії з брендом Ольга обрала

ПОДЕЛИТЬСЯ

IMG_0330

Нам завжди цікаво спостерігати за дизайнерськими дебютами: як з професійної точки зору, так і з виключно дівочої любові до гарного одягу. Ось і вчора ми стали свідками першої презентації бренду Diphylleia. Звичайно, це далеко не перша колекція дизайнера Ольги Біленчук взагалі, але перша, що була продемонстрована в рамках Ukrainian Fashion Week. Для знайомства аудиторії з брендом Ольга обрала формат презентації з елементами перформансу. Дійство відбувалося в стінах концепт-стору S.M.L.XL, співласницею якого є Ольга.

На весняно-літню колекцію Ольгу надихнув чорно-білий фільм «Римьскі канікули»: класика світового кінематографу не вперше стає причиною дизайнерських рефлексій. Однак Біленчук не прямо цитує образи Одрі Хепберн, яка зіграла у фільмі роль принцеси, що втікає від своїх обов’язків, а, скоріш, відтворює в своєму одязі настрій фільму, котрий спонукає не боятися змін у житті.

«Ця колекція для жінки, яка хоче втекти від своїх буденних справ. У неї часто змінюється настрій, вона змінює сукні, їсть морозиво, катається на мопеді. Я хотіла показати, що в будь-який момент можна вирватися від рутини і поринути у пригоди», — розповідає Ольга про основну задумку колекції.

IMG_0312

До колекції Ольги увійшли сукні, спідниці, блузи, халати та штані з шовку та шовкового шифону. В якості декору дизайнер додала делікатне мереживо. Кольорова гамма складається з червоного, блакитного, перламутрового та сірого кольорів. Не дивлячись на те, що в рамках презентації ми побачили лише дев’ять луків, їх виявилося достатньо, щоб познайомитися з маркою і полюбити її за жіночність та легкість.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
20.12.2023
А-ба-ба-га-ла-ма-га
Так ніхто не кохав. Антологія української поезії про кохання
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).