«Smoking lodge» — рекламна кампанія FROLOV осінь-зима 2015/16

Новости
09.06.2015
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

  Бренд FROLOV представив рекламну кампанію колекції осінь-зима 2015/16, яка має назву «Smoking Lodge». В кампанії знялися одна з найуспішніших моделей світу за версією Style.com Марія Маркіна і молода надія української модельної індустрії Нікіта Середа. Стилістом кампанії, знятої в знаковій для марки провокаційно-сексуальній естетиці, стала Ольга Жижко. Діалог між моделями наелектризований еротизмом, а їх розкуті пози повністю передають характер

ПОДЕЛИТЬСЯ

 

01

Бренд FROLOV представив рекламну кампанію колекції осінь-зима 2015/16, яка має назву «Smoking Lodge». В кампанії знялися одна з найуспішніших моделей світу за версією Style.com Марія Маркіна і молода надія української модельної індустрії Нікіта Середа. Стилістом кампанії, знятої в знаковій для марки провокаційно-сексуальній естетиці, стала Ольга Жижко. Діалог між моделями наелектризований еротизмом, а їх розкуті пози повністю передають характер одягу.

«У центрі зйомки — взаємодія моделей, як один з одним, так і з камерою. Марія феноменально працює в кадрі — на ній мій одяг виглядає еротично і в той же час елегантно, чого ми й хотіли добитися», — каже дизайнер Іван Фролов.

«Я дуже люблю зйомки в яких відчувається повна довіра і взаємна підтримка в команді — робота над кампанією FROLOV була саме такою. Вибрати нас з Нікітою було класним рішенням — здається, що ми з ним навіть схожі. Той факт, що Ваня Фролов такий молодий і робить такі незвичайні речі, мене дуже надихає!», — говорить модель Марія Маркіна.

 02

03

04

05

Фото: Юрій Яцкуліч, Юлія Гордієнко 

Стиль: Ольга Жижко

Зачіски: Максим Кайда 

Макіяж: Тамріко Левченко 

Моделі: Марія Маркіна, Нікіта Середа

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
30.11.2023
GUCCI
Парфумована вода Flora Gorgeous Magnolia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).