Свято наближається: Елтон Джон, Наомі Кемпбелл та інші у різдвяній кампанії Burberry

Новини
03.11.2015
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

Почувши фразу «Свято наближається», ви, напевно, згадуєте про Ту Саму рекламу «Coca-Cola» c червоною вантажівкою та Сантою, проте більшість fashion-інсайдерів починають відчувати дух Різдва набагато раніше, вже з появою в мережі першої різдвяної рекламної кампанії. Цього разу новорічний сезон відкрив бренд Burberry, запросивши на зйомки цілу плеяду британських зірок. Темою для кампанії, яку зняв фотограф Маріо

ПОДЕЛИТЬСЯ

Naomi-Campbell-Burberry-Festive-Film

Почувши фразу «Свято наближається», ви, напевно, згадуєте про Ту Саму рекламу «Coca-Cola» c червоною вантажівкою та Сантою, проте більшість fashion-інсайдерів починають відчувати дух Різдва набагато раніше, вже з появою в мережі першої різдвяної рекламної кампанії. Цього разу новорічний сезон відкрив бренд Burberry, запросивши на зйомки цілу плеяду британських зірок.

Темою для кампанії, яку зняв фотограф Маріо Тестіно, став легендарний фільм «Біллі Елліот», що розповідає про хлопця, який мріяв стати професійним танцюристом балету. Роль Біллі, звичайно ж, виконав Ромео Бекхем, чия кар’єра моделі почалася кілька сезонів тому якраз з різдвяної кампанії бренду. Крім Бекхема-молодшого до зйомок приєдналися Джеймс Бей, Елтон Джон, Наомі Кемпбелл, Роузі і Тобі Хантінгтон-Уайтлі, Мішель Докер, Джеймс Корден, Джордж Езра і Джулі Уолтерс. Більшість з них так чи інакше пов’язані з фільмом, який, до слова, цього року святкує 15-річний ювілей.

Режисером різдвяного міні-фільму, який сьогодні представлять на святковому прийомі у лондонському магазині марки на Regent Street, став сам Крістофер Бейлі. «Біллі Елліот» — це неймовірний фільм, сповнений радості і енергії. Тому відсвяткувати його 15-річний ювілей святкової кампанією бренду Burberry  — це справжній кайф та велика честь», — поділився після зйомок Бейлі.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
17.05.2024
Marc-Antoine Barrois
Аромат для жінок і чоловіків Tilia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).