У новій ролі: Кейт Мосс стала дизайнером інтер’єрів

Новости
29.09.2015
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

Модель Кейт Мосс випробовує свої сили в дизайні інтер’єру, у чому їй допоміг її друг і засновник всесвітньо відомої архітектурно-дизайнерської студії Yoo Джон Хітчкокс. Разом з командою професіоналів Джон і Кейт розробили дизайн інтер’єру для заміського будинку The Barnhouse, розташованого в Англії поблизу пагорбів Котсуолд-Хілс. Будинок разом з прилеглою територією займає 263 га і коштує близько

ПОДЕЛИТЬСЯ

Kate-Moss-The-Lakes-lead-xlarge

Модель Кейт Мосс випробовує свої сили в дизайні інтер’єру, у чому їй допоміг її друг і засновник всесвітньо відомої архітектурно-дизайнерської студії Yoo Джон Хітчкокс. Разом з командою професіоналів Джон і Кейт розробили дизайн інтер’єру для заміського будинку The Barnhouse, розташованого в Англії поблизу пагорбів Котсуолд-Хілс. Будинок разом з прилеглою територією займає 263 га і коштує близько 2,5 мільйона фунтів стерлінгів.

Kate-Moss-The-Lakes-1-large

Будинок з цегли має великі вікна, п’ять спалень і простору кухню. Мосс в даному проекті відповідала не тільки за розробку деталей інтер’єру, але і за художнє наповнення простору. Для оздоблення будинку модель обрала роботи Деміена Херста, Аллена Джонса та інших діячів мистецтва. В цілому, стиль, в якому витриманий дизайн будинку, можна визначити як ретро. Пощастить же власникам цього помешкання.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
05.09.2023
Chanel
Парфумована вода Chance Eau Fraîche
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).