У новій ролі: Кейт Мосс стала дизайнером інтер’єрів

Новости
29.09.2015
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

Модель Кейт Мосс випробовує свої сили в дизайні інтер’єру, у чому їй допоміг її друг і засновник всесвітньо відомої архітектурно-дизайнерської студії Yoo Джон Хітчкокс. Разом з командою професіоналів Джон і Кейт розробили дизайн інтер’єру для заміського будинку The Barnhouse, розташованого в Англії поблизу пагорбів Котсуолд-Хілс. Будинок разом з прилеглою територією займає 263 га і коштує близько

ПОДЕЛИТЬСЯ

Kate-Moss-The-Lakes-lead-xlarge

Модель Кейт Мосс випробовує свої сили в дизайні інтер’єру, у чому їй допоміг її друг і засновник всесвітньо відомої архітектурно-дизайнерської студії Yoo Джон Хітчкокс. Разом з командою професіоналів Джон і Кейт розробили дизайн інтер’єру для заміського будинку The Barnhouse, розташованого в Англії поблизу пагорбів Котсуолд-Хілс. Будинок разом з прилеглою територією займає 263 га і коштує близько 2,5 мільйона фунтів стерлінгів.

Kate-Moss-The-Lakes-1-large

Будинок з цегли має великі вікна, п’ять спалень і простору кухню. Мосс в даному проекті відповідала не тільки за розробку деталей інтер’єру, але і за художнє наповнення простору. Для оздоблення будинку модель обрала роботи Деміена Херста, Аллена Джонса та інших діячів мистецтва. В цілому, стиль, в якому витриманий дизайн будинку, можна визначити як ретро. Пощастить же власникам цього помешкання.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
23.04.2019
OBERIG твоєї весни
Підвіска із колекції "Моя земля"
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).