У Відні відбудеться фестиваль української культури

Новости
14.03.2017
ТЕКСТ: Анастасия Йовановская
ПОДЕЛИТЬСЯ

З 23 квітня до 7 травня 2017 року у Відні триватимуть Другі дні української культури, організатором яких є ГО «Центр українських ініціатив». Цьогоріч в програмі фестивалю, який отримав назву U stream, присутні три види мистецтва: музика, декоративно-прикладне мистецтво, література. Всі напрямки представлені найуспішнішими проектами і митцями. Музична частина містить виступ дуету скрипалів Two Violins і

ПОДЕЛИТЬСЯ

17155681_1258507647560098_1450977749606736164_n

З 23 квітня до 7 травня 2017 року у Відні триватимуть Другі дні української культури, організатором яких є ГО «Центр українських ініціатив». Цьогоріч в програмі фестивалю, який отримав назву U stream, присутні три види мистецтва: музика, декоративно-прикладне мистецтво, література. Всі напрямки представлені найуспішнішими проектами і митцями. Музична частина містить виступ дуету скрипалів Two Violins і джазового Natalia Lebedeva Trio з програмою Bach in Jazz, а також оперу-реквієм IYOV, написану півтора роки тому для «Гогольфесту» і дуже тепло прийняту як в Україні, так і за кордоном. Обидва заходи відбудуться в найпрестижнішому концертному закладі — Віденській філармонії.

Musikverein

Візуальна частина — виставка Петриківського розпису з майстер-класами від кращих майстрів цього традиційного мистецтва, внесеного до Репрезентативного списку нематеріальної культурної спадщини людства ЮНЕСКО. У літературній програмі — лірика Катерини Бабкіної і доповідь Тані Малярчук із читанням роману «Забуття», який отримав премію «Книга року» Бі-бі-сі. Обидві події пройдуть у знакових віденських кав′ярнях, відомих своєю особливою культурою, яка поєднує каву і мистецтво.

IYOV

Метою фестивалю була і залишається презентація самобутності і унікальності української культури одночасно з її очевидною приналежністю до європейського культурного контексту; донесення позитивних і разом з тим правдивих меседжів про українське громадянське суспільство. Фестиваль організований без підтримки з боку державних інституцій як волонтерська ініціатива, підтримана приватним благодійним фондом і приватним бізнесом.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
20.12.2023
А-ба-ба-га-ла-ма-га
Так ніхто не кохав. Антологія української поезії про кохання
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).