Університетський стрит-стайл батл від L’Officiel Online та LBK: НМУ ім.Богомольця та КНУБА

Новости
15.12.2015
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

Пам’ятаєте, ми писали про те, що зима — це не привід зливатися з сірими пейзажами і відмовляти собі в яскравих фарбах? Повторення — мати навчання, і тому ми не упускаємо шансу ще раз повідомити вам про це. Розчавши наше стрітстайл-полювання з фотографами команди Lookbook Kiev, ми зайвий раз переконалися в тому, що головне в підборі луку взимку —

ПОДЕЛИТЬСЯ

LBK_x_NMU 2015-14

Пам’ятаєте, ми писали про те, що зима — це не привід зливатися з сірими пейзажами і відмовляти собі в яскравих фарбах? Повторення — мати навчання, і тому ми не упускаємо шансу ще раз повідомити вам про це. Розчавши наше стрітстайл-полювання з фотографами команди Lookbook Kiev, ми зайвий раз переконалися в тому, що головне в підборі луку взимку — це не загубитися в палітрі чорних відтінків. Фотографії хлопців та дівчат, у яких це вийшло краще за всіх, ви зможете побачити нижче.

IMG_1374

IMG_1557

IMG_1354

LBK_x_NMU 2015-38

LBK_x_NMU 2015-18

IMG_1505

IMG_1511

LBK_x_NMU 2015-9

IMG_1426

LBK_x_NMU 2015-36

Нагадаємо, що конкурс надає відразу кілька унікальних шансів. По-перше, переможець отримає футболку c написом » Street -style в Україні немає» — так, самоіронія — наша сильна сторона. По-друге, його фотографія з’явиться на нашому сайті. І по-третє, він принесе перемогу своєму ВУЗу. Що ще потрібно для щастя? Успіхів!

Фото: Вікторія Темнова, Костянтин Аврамець

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
20.12.2023
А-ба-ба-га-ла-ма-га
Так ніхто не кохав. Антологія української поезії про кохання
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).