Університетський стрит-стайл батл від L’Officiel Online та LBK: КНУТД

Новости
22.12.2015
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

Ми знаємо, як можна гарантовано підняти собі настрій перед парами (окрім того, щоб просто не піти на них) — побачити свій університетський лук серед найкращих на L’Officiel Online. Так, наприклад, сьогодні гарний ранок чекає на студентів Київського національного університету технологій та дизайну, чиї яскраві стріт-стайл образи упіймала в свій об’єктив команда фотографів Lookbook Kiev. Як ви гадаєте, чи гідні

ПОДЕЛИТЬСЯ

IMG_2665

Ми знаємо, як можна гарантовано підняти собі настрій перед парами (окрім того, щоб просто не піти на них) — побачити свій університетський лук серед найкращих на L’Officiel Online. Так, наприклад, сьогодні гарний ранок чекає на студентів Київського національного університету технологій та дизайну, чиї яскраві стріт-стайл образи упіймала в свій об’єктив команда фотографів Lookbook Kiev. Як ви гадаєте, чи гідні вони перемоги в нашому стріт-стайл батліЧекаємо на ваші відгуки у соціальних мережах!

IMG_2950

DSC_8080_kopia

DSC_8053_kopia

IMG_2833

DSC_8213_kopia

IMG_2817

DSC_8178_kopia

IMG_2595

IMG_2766

DSC_8045_kopia

Нагадаємо, що конкурс надає відразу кілька унікальних шансів. По-перше, переможець отримає футболку c написом » Street -style в Україні немає» — так, самоіронія — наша сильна сторона. По-друге, його фотографія з’явиться на нашому сайті. І по-третє, він принесе перемогу своєму ВУЗу. Що ще потрібно для щастя? Успіхів!

Фото: Дарія Борисевич, Віка Темнова

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
20.12.2023
А-ба-ба-га-ла-ма-га
Так ніхто не кохав. Антологія української поезії про кохання
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).