Вперше Букерівську премію отримала письменниця з Південної Кореї

Новости
17.05.2016
ТЕКСТ: Настя Калита
ПОДЕЛИТЬСЯ

«Я думаю, що писати – це все одно що запалювати сірник, а потім дивитися, як він горить, поки не згасне. Можливо, це все, що може зробити література: поставити питання про людину та її життя в той момент, поки ми дивимося на полум’я», – ось як описує мистецтво писати книги лауреат Букерівської премії Хан Канг. Письменниця

ПОДЕЛИТЬСЯ

vegan3

«Я думаю, що писати – це все одно що запалювати сірник, а потім дивитися, як він горить, поки не згасне. Можливо, це все, що може зробити література: поставити питання про людину та її життя в той момент, поки ми дивимося на полум’я», – ось як описує мистецтво писати книги лауреат Букерівської премії Хан Канг.

Письменниця отримала нагороду в розмірі £ 50 000 за книгу «Вегетаріанець». У ній Канг розповідає, як її рішення перестати їсти м’ясо призвело до руйнівних наслідків.

Screen Shot 2016-05-17 at 13.45.47

Всього на премію претендували 6 авторів: Орхан Памук, Жозе Едуарду Агуалуза, Ян Ляньке, Роберт Сіталер, Олена Ферранте та Хан Канг.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
24.03.2019
OBERIG твоєї весни
Сережки із коллекції "Гармонія"
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).