Вперше Букерівську премію отримала письменниця з Південної Кореї

Новости
17.05.2016
ТЕКСТ: Настя Калита
ПОДЕЛИТЬСЯ

«Я думаю, що писати – це все одно що запалювати сірник, а потім дивитися, як він горить, поки не згасне. Можливо, це все, що може зробити література: поставити питання про людину та її життя в той момент, поки ми дивимося на полум’я», – ось як описує мистецтво писати книги лауреат Букерівської премії Хан Канг. Письменниця

ПОДЕЛИТЬСЯ

vegan3

«Я думаю, що писати – це все одно що запалювати сірник, а потім дивитися, як він горить, поки не згасне. Можливо, це все, що може зробити література: поставити питання про людину та її життя в той момент, поки ми дивимося на полум’я», – ось як описує мистецтво писати книги лауреат Букерівської премії Хан Канг.

Письменниця отримала нагороду в розмірі £ 50 000 за книгу «Вегетаріанець». У ній Канг розповідає, як її рішення перестати їсти м’ясо призвело до руйнівних наслідків.

Screen Shot 2016-05-17 at 13.45.47

Всього на премію претендували 6 авторів: Орхан Памук, Жозе Едуарду Агуалуза, Ян Ляньке, Роберт Сіталер, Олена Ферранте та Хан Канг.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.12.2022
Ruslan Baginskiy
"The hat". Crystal Edition
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).