Walking Sleepwear: лукбук колекції Sleeper осінь-зима 2016

Новости
21.07.2015
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

Нова колекція бренду Sleeper традиційно представлена ​​двома лінійками: піжамами і халатами. В колекції переважають пастельні тони: сірий, блідо-вишневий, бежевий і ніжно-рожевий. Піжами костюмного крою складаються з класичної сорочки і укорочених штанів. Халати-кімоно крім пастельних тонів представлені в характерних для осінньо-зимового сезону кольорах: чорному і темно-синьому. Особливістю колекції стало використання високоякісної натуральної бавовни виключно українського виробництва. За словами однієї

ПОДЕЛИТЬСЯ

Sleeper_LookbookFW16_2

Нова колекція бренду Sleeper традиційно представлена ​​двома лінійками: піжамами і халатами. В колекції переважають пастельні тони: сірий, блідо-вишневий, бежевий і ніжно-рожевий. Піжами костюмного крою складаються з класичної сорочки і укорочених штанів. Халати-кімоно крім пастельних тонів представлені в характерних для осінньо-зимового сезону кольорах: чорному і темно-синьому. Особливістю колекції стало використання високоякісної натуральної бавовни виключно українського виробництва.

Sleeper_LookbookFW16_5

За словами однієї з засновниць бренду Sleeper Каті Зубарєвої натхненням для колекції послужило життя у великому місті: «Між собою ми називаємо цю колекцію downtown core, бо нам хотілося створити щось дуже урбаністичне, натхнене енергетикою мегаполісу, але разом з тим щось благородне і стримане. Колекція присвячена всім мешканкам великих міст, які ніколи не проміняють нічний шум за вікном на спокійний побут в тихому містечку».

Продажі осінньо-зимової колекції стартують на початку серпня на сайті марки www.the-sleeper.com і будуть здійснюватися в традиційному для бренду форматі індивідуального пошиття make-to-order.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
05.09.2023
Chanel
Парфумована вода Chance Eau Fraîche
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).