Як можна безкоштовно потрапити на fashion-курс в Central Saint Martins?

Новини
15.03.2016
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

Джон Гальяно, Ріккардо Тіши, Стелла Маккартні, Олександр Маккуїн, Хуссейн Чалаян, Гарет П’ю, Крістофер Кейн – що у них є спільного, окрім роботи в сфері моди? Відповідь проста: всі ці дизайнери навчались у Central Saint Martins. І про цей університет ми згадуємо не просто так: справа у тому, що, спільно з освітньою групою «ДонСтрім», University of the Arts

ПОДЕЛИТЬСЯ

Central Saint Martins

Джон Гальяно, Ріккардо Тіши, Стелла Маккартні, Олександр Маккуїн, Хуссейн Чалаян, Гарет П’ю, Крістофер Кейн – що у них є спільного, окрім роботи в сфері моди? Відповідь проста: всі ці дизайнери навчались у Central Saint Martins. І про цей університет ми згадуємо не просто так: справа у тому, що, спільно з освітньою групою «ДонСтрім», University of the Arts London та Central Saint Martins надають можливість пройти безкоштовний курс навчання. Для цього потрібно взяти учать у конкурсі з такими умовами:

– Написати есе до 500 слів на тему «Чому я хочу пройти тижневий курс у сфері моди в CSM»;

– Відправити його на [email protected] та вказати ім’я, вік, e-mail і номер телефону;

– Опублікувати свої роботи (від 3-х до 5-ти зображень) на сторінці CSM DONSTREAM FASHION в Facebook з хештегом #CSMDonStreamFashion;

– Викласти ці роботи в Instagram і Twitter з хештегом #CSMDonStreamFashion;

Розміщувати можна виключно власні роботи; вони приймаються до 22 березня 2016. Це можуть бути фотографії моделей одягу, fashion-зйомки або ілюстрації. Мінімальний вік учасників — 16 років.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
17.05.2024
Marc-Antoine Barrois
Аромат для жінок і чоловіків Tilia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).